Наші викладачі

Ігор Федорів

Викладач більшої частини теоретичних занять базового курсу. Ігор спеціалізується на студійній та рекламній фотографії, є багаторічним офіційним фотографом Lviv Fashion Week, друкується в багатьох глянцях, таких як РІА-Львів, People UA та ін. За 14 років встиг попрацювати в різних жанрах, тому його досвід допоможе нашим учням швидше опанувати всі ази фотографії.


Тарас Бичко

Працює в жанрі вуличної та документальної фотографії. Є співзасновником групи «Українська вулична фотографія», амбасадором бренда Fujifilm в Україні, фіналістом міжнародних конкурсів Leica street photo, Miami Street Photo Festival, London Photo Festival і Documentary Family Awards, автором книги-фотощоденника 2ROOMS.


Оля Дмитрів

Шукала себе у різних жанрах фотографії, але упевнено найшла саме у портреті. Сформувати власний стиль допомогла робота із акторами театру Курбаса: портрети харизматичних моделей перетворилися у великий проект. Оля постійно вчиться та експериментує. Паралельно із фотографією захоплюється кіно і як операторка стала співавтором кількох короткометражок: “Ротації” і “Останній знак” режисера Івана Федорича, “Зустріч” режисера Жанни Озірка. Освіта викладача і багаторічний досвід викладання Ользі дуже допомагає розповідати про такий непростий жанр фотографії як портрет.


Вікторія Яськів

Викладачка занять “Кольорова корекція в Lightroom”. Вікторія займається художньою та репортажною фотографією з 2011 року. Знання, отримані під час навчання у художній школі та на архітектурному факультеті, використовує при створенні пресетів та кольорокорекції.


Катя Москалюк

Журналістка та документальна фотографка, працює з вразливими
темами – фотографувала та записувала історії родин, які виховують діток з інвалідністю,
спілкувалась із людьми із вадами зору, створювала фотоісторії про будинки підтриманого
проживання тощо. Також
зберігає історії людей, які пережили окупацію у Бучі, Бородянці, Гостомелі на Київщині, а також у селах Лукашівка та Ягідне на Чернігівщині. Роботи публікували у виданнях GEO, Bird in Flight, The Ukrainians, Ukraїner, Евакуація.City, Заборона, Куншт, Forbes Україна та інших, а також демонстрували на міжнародних виставках, серед яких Life Press Photo, Sony World Photography Awards, Odesa Photo Days, The Face of
Humanity (США, Лос-Анджелес), Voices from Ukraine (Японія, Фукуока) та інших.


Ігор Поляков

Плівка зовсім не померла, а швидше навпаки, з кожним роком стає все популярніша і інтерес до неї відновлюється. Ігор вміє на плівку знімати, знає як проявити і надрукувати фото, чого і навчить наших учнів. Любитель експериментів та раритетних фотоапаратів.


Яна Сідач

Працює в жанрах документальної та вуличної фотографії. Фіналістка міжнародного конкурсу Fujifilm moment street photo awards 2021, випускниця курсу ICP. Авторка проекту “There, not here”, який отримав відзнаку як краща робота на курсі ICP. Роботи виставлялись в Україні, Японії, Сінгапурі, Німеччині, Польщі та Данії. Активно публікується в українських та міжнародних медіа. У своїй творчості спирається на власні відчуття та переживання. Фотографія для неї – це спосіб пізнавати навколишню реальність і себе як її складову.


Моргіт Дзюбан

Текст