Наші викладачі

Ігор Федорів

Викладач більшої частини теоретичних занять базового курсу. Ігор спеціалізується на студійній та рекламній фотографії, є багаторічним офіційним фотографом Lviv Fashion Week, друкується в багатьох глянцях, таких як РІА-Львів, People UA та ін. За 14 років встиг попрацювати в різних жанрах, тому його досвід допоможе нашим учням швидше опанувати всі ази фотографії.


Тарас Бичко

Працює в жанрі вуличної та документальної фотографії. Є співзасновником групи «Українська вулична фотографія», амбасадором бренда Fujifilm в Україні, фіналістом міжнародних конкурсів Leica street photo, Miami Street Photo Festival, London Photo Festival і Documentary Family Awards, автором книги-фотощоденника 2ROOMS.


Оля Дмитрів

Шукала себе у різних жанрах фотографії, але упевнено найшла саме у портреті. Сформувати власний стиль допомогла робота із акторами театру Курбаса: портрети харизматичних моделей перетворилися у великий проект. Оля постійно вчиться та експериментує. Паралельно із фотографією захоплюється кіно і як операторка стала співавтором кількох короткометражок: “Ротації” і “Останній знак” режисера Івана Федорича, “Зустріч” режисера Жанни Озірка. Освіта викладача і багаторічний досвід викладання Ользі дуже допомагає розповідати про такий непростий жанр фотографії як портрет.


Максим Хитра

Зйомка пейзажу для нього — це відпочинок та медитація. Навіть знімаючи міський пейзаж у подорожах, де навколо люди та шум, він відпочиває, адже відчуває себе просто спостерігачем, від якого нічого не очікують і нічого не просять. Це породжує певну відірваність від світу та внутрішню свободу. І разом із тим, Максиму вдається неймовірне — передавати у ніби-то статичних і неживих предметах живу емоцію. Хоч сам він каже, що для того, щоб передати все що хотів, потрібно, щоб глядач дивився через ту ж призму сприйняття, що і фотограф. Переможець і лауреант багатьох конкурсів, серед яких найвизначніше – вихід у фінал престижного фотоконкурсу The Art of Building 2013.


Вікторія Яськів

Текст


Роман Балук

Журналіст за освітою та способом життя. Знає про спалахи все і навіть трішки більше.


Сашко Бистріков

Айтішник за професією і фотограф у душі. Сашко знимкує пейзажі – і не лише улюблені гори, але й “міські пейзажі” Львова і цікаві місцини навколо міста. Улюблений жанр залишається хобі і не перестає захоплювати. Сашкові вдається чудово поєднувати творче композиційне бачення із ідеальним технічним виконанням. Перфекціоніст не лише у виконанні фотографії, але й у викладанні. Лекції Сашка мають одні з найкращих відгуків і навіть для початківців усі складнощі жанру одразу стають зрозумілими.


Іра Дзвонковська

Текст