Викладачі

Максим Баландюх

Максим Баландюх

Засновник фотошколи. Мандрівний фотограф, фотожурналіст та весільний фотограф водночас. Організовує фототури у багато екзотични країн – Непал, Індонезія, Грузія. Його репортажі публікуються на сторінках служби «Бі-Бі-Сі Україна», портрети на «The Ukrainians». Раніше публікувався у «National Geographic», «Українскій правді» та інших виданнях. Його репортажні фотографії про Майдан побували на виставках у Голандії, Бельгії, Італії, Чехії, Польщі. Знимкує також весілля – як в Україні, так і за кордоном: Франції, США. У фотошколі веде перший місяць навчання про основи фотогарфії. Уміє просто розповісти про складне, відсіяти головне від дріб’язкового.

 
 

фото - Максим Баландюх фото - Максим Баландюх
 

Максим Хитра

Максим Хитра

Ефектні і душевні водночас – десь такими є відгуки про фотографії Макса. Його тема – міський пейзаж, архітектура та просто пейзаж. Він із тих фотографів, який любить подорожувати і вдосвіта або просто вночі піти гуляти містом зі штативом і купою об’єктивів і фільтрів, аби почарувати із камерою. Знімає самотнє місто, гори, море або дівчат на морі.

Для Макса фотографія є хобі і робота водночас. Він заробляє на фотобанках, тобто продає знимки через shutterstock.com. Окрім пейзажу в роботі часто шаманить у домашній студії, фотографуючи їжу та напої. Хоч і давно займається фотографією, але запал і натхнення здається ще дуже не скоро згаснуть. Переможець і лауреант багатьох конкурсів, серед яких найвизначніше – вихід у фінал престижного фотоконкурсу The Art of Building 2013

 
Максим Хитра Максим Хитра

 

Сашко Бистріков

Сашко Бистріков

Айтішник за професією і фотограф у душі. Сашко знимкує пейзажі – і не лише улюблені гори, але й “міські пейзажі” Львова і цікаві місцини навколо міста. Улюблений жанр залишається хобі і не перестає захоплювати. Сашкові вдається чудово поєднувати творче композиційне бачення із ідеальним технічним виконанням. Перфекціоніст не лише у виконанні фотографії, але й у викладанні. Лекції Сашка мають одні з найкращих відгуків і навіть для початківців усі складнощі жанру одразу стають зрозумілими.

 
 
 
 

Сашко Бистріков Сашко Бистріков Сашко Бистріков

 

Маріан Стрільців

Маріан Стрільців

Репортер, мандрівник і чудовий оратор. Маріан багато років працював фотожурналістом агенцій “LUFA”, «ZIK» та однієї із найбільших у світі – “Reuters”. Через останню його світлини публікувалися у медіа багатьох куточків світу. А також знимкував у своїх екзотичних мандрівках до Афганістану, Ірану, Марокко, Таджикистану, Вірменії, Норвегії та багатьох інших. Тож у фотошколі викладає як “Репортаж», так і “Тревел-фото”. Зараз Маріан відійшов від журналістики і працює у туризмі, тому тема тревел-фото на даний момент йому ближча. Проте і його запал до фотожурналістики не вщухає, цікавиться новими світовими іменами обидвох жанрів і, за відгуками наших учнів, справді натхненно ділиться своїм досвідом роботи
 
 

 
Маріан Стрільців Маріан Стрільців Маріан Стрільців

Тарас Гіпп

Тарас Гіпп

Фотограф-екстремал та один із найкращих рекламних фотографів Львова. Тарас сам захоплюється екстремальними видами спорту і відповідно найбільше їх фотографує. Усю зиму не перестає дивувати ефектними знимками фрірайдерів у Карпатах, а у теплу пору – роверистів. Ефектні і досконалі фотографії Тараса говорять самі за себе. Фотограф, для якого здається не існує технічних секретів і який обізнаний із можливостями найновішиої продукції фотовиробників. У фотошколі викладає “Рекламну фотографію”, “Спалах та синхронізатори”, “Фотографування інтер’єру”, “Студійна фотографія”.

 
 
 

Тарас Гіпп Тарас Гіпп Тарас Гіпп

Оля Дмитрів

Оля Дмитрів

Шукала себе у різних жанрах фотографії, але упевнено найшла саме у портреті. Сформувати власний стиль допомогла робота із акторами театру Курбаса: портрети харизматичних моделей перетворилися у великий проект. Оля постійно вчиться та експериментує. Паралельно із фотографією захоплюється кіно і як оператора стала співавтором кількох короткометражок: “Ротації” і “Останній знак” режисера Івана Федорича, “Зустріч” режисера Жанни Озірка. Освіта викладача і багаторічний досвід викладання Ользі дуже допомагає розповідати про такий непростий жанр фотографії як портрет.

 
 
 

Фото - Олі Дмитрів Фото - Олі Дмитрів Фото - Олі Дмитрів

 

Сергій Михалків

Сергій Михалків

Не багато фотографів в Україні можуть розповісти, як олігарх Пінчук купував їхні роботи у подарунок для Елтона Джона, як виграва ювілейний конкурс журналу “Playboy”, а потім ще й ставав його призером, як отримав у подарунок повноформатну камеру. Про те, що виставки у Англії відбуваються так само часто, як в Україні. Сергій – майстер портрету і еротичної фотографії. І майстер слова, бо то справді треба мати талант у підході до своїх моделей. Як і всі великі, Сергій дуже інший, аніж інші фотографи – інший хід думок і підхід. І у нього є чого повчитися і перейняти амбіцій.
 
Виставки та нагороди: Персональна виставка у галереї “Бамбоо” (Одеса, 2006), “Приборкання Ероса”, галерея „Зелена канапа” (Львів, 2007), „Парфюм”, (Львів, 2008). Переможець ювілейного конкурс журналу “Playboy” (2008), І диплом Національної спілки фотохудожників України за роботу “Йоланта” (Фотопортрет, 2009), “А’море” (Львів, 2010), виставка у галереї “Коралі” (Львів, 2010), Виставка сучасних українських митців “Flaxon ptootch” (Лондон, 2011), “Сканоманіпуляції” (Львів, 2012), “Take me in” у галереї “The Library” (Лондон, 2013), призер конкурс “Playboy” 2014

 
Сергій Михалків Сергій Михалків Сергій Михалків

Йоланта Клюсовська

Йоланта Клюсовська

Якщо комусь може видатися, що натюрморт йому не цікавий, то це лише до того моменту, поки не побачиш на живо фотографії Йоланти і не почуєш її розповідь про улюблений жанр. Харизма і творчий підхід зачаровує і надихає кожного, незалежно від того, який жанр фотографії тобі ближчий. Йоланта дає зрозуміти, що хорошу фотографію не можливо прорахувати, складно змоделювати і не достатньо технічно виконати. Фотографію треба насамперед відчувати.

Магістр дизайну на прикладі своїх робіт та робіт класиків розповідає і про композицію, і про особливості жанру фотографії. Брала участь у багатьох виставках, найвідоміші із них – виставкаа Лондонської галереї “Happenstance Gallery” (Лондон, 2011), персональні фотовиставка “Квіти, кава і равлик” (Львів, 2011) та “Сад на чайному столі” (“Світ кави”, Львів, 2012)

 

 
Йоланта Клюсовська Йоланта Клюсовська Йоланта Клюсовська

Ігор Федорів

Ігор Федорів

Головним напрямком його діяльності є фешн та рекламне фото, займається також студійною та подіумною фотографією. Багаторічний офіційний фотограф Lviv Fashion Week та Fashion Bazaar. Періодично співпрацює із журналами “Peluquerias Hair Styles”, “Styleboom”, “EXS”, “Ательє” та іншими. На заняттях Ігор особливо детально зупиниться на психології роботи з моделлю та розповість як використати отриманні знання в інших напрямках фотографії. Підкаже, де знайти модель для своїх перших зйомок, як організувати фотосесію та яких помилок уникнути на старті.
 
 
 
 
 

фото - Ігор Федорів Ігор Федорів фото - Ігор Федорів

Євген Кравс

Євген Кравс

Один із найкращих спортивних фотокореспондентів. Офіційний фотограф національної збірної України із футболу. Член Національної спілки фотохудожників України та Міжнародної федерації журналістів (IFJ). Фотографією займається із 1979 року. Кореспондент газет «Експрес», «Команда», «Спорт-Експрес», журналів «LvivToday» та футбольного клубу «Львів». Лауреат і переможець багатьох міжнародних фотографічних Салонів художньої фотографії під егідою FIAP. У різні роки отримував титут найкращого спортивного фотографа за версіями Національного олімпійського комітету та Прем’єр-ліги України. Золота медаль токійського Салону художньої фотографії (розділ «Спорт»), срібна медаль конкурсу в Макао (розділ «Гумор»).

baluk

Роман Балук

фотокореспондент та мандрівник