Про школу


 • Ось у цьому симпатичному будиночку у затишному дворику у центрі Львова проходять заняття Школи фотографії імені Діґо Марадони.
   
   
  Чому іменем Марадони?
   
  Існує легенда, що колись маленький аргентинський хлопчик Дієґо Амрандо Марадона мріяв фотографувати, але у нього не було грошей на камеру. Тому він пішов грати футбол, аби заробити собі на фотоапарат. Геній Марадони знайшов себе у футболі, а його місце у фотографії наразі вільне. Будемо прагнути його осягнути у цій справі – бути такими ж, як Дієґо у футболі. Він наш натхненник.
   
   
  Чим наша фотошкола особлива?
   
  У нас не один викладач і не двоє, а 12. І кожен із них – майстер свого жанру фотографії. І це не лише високого рівня фотографи, але й люди, які уміють розповісти і які надихають. Усі вони різні і їхні підходи дуже відрізняються. І це чудово, бо наші вихованці не потрапляють під вплив однієї особистості, а пізнають усі різноманіття мистецтва фотографії і відповідно можуть віднайти саме своє бачення і свій стиль.
   
   
  Як проходить навчання?
   
  Курс розрахований як на початківців, які лише зацікавилися фотографією, але також буде цікавим для розвитку людей із певним досвідом фотографування. Спершу йдуть теоретичні заняття, але після третього заняття починається й практичні – із моделями, у студії, ранковими та вечірніми фотосесіями у місті, поїздками неподалік Львова. Кілька разів у році вибираємося у Карпати, а також організовуємо поїздки (Грузія, Непал, Індонезія). Поміж заняттями часто запрошуємо на творчу зустріч відомих фотографів.
   
   
  Про час навчання
   
  Заняття проходять зазвичай двічі на тиждень: вівторок та четвер (актуальна інформація завжди у рубриці “Програма”).
  Тривалість заняття – 2 години.
  Курс навчання розрахований на 3 навчальних місяці, тобто – 24 заняття. Після нього проводяться додаткові заняття більш спеціалізовані, за бажанням.
  Можете обрати зручний вам час впродовж дня: ранкова група (10.00-12.00), денна (16.45-18.45) та вечірня (19.00-21.00).
  Деякі практичні заняття відбуваються у інший час, скажімо, на світанку або на “Нічна зйомка” після заходу сонця, час їх проведення визначається за прогнозом погоди і узгоджується із вами на попередньому занятті.
  Можете обрати для навчання осінній семестр (вересень-грудень) або весняний (лютий-травень). Державні та інші великі свята ми зазвичай пропускаємо. Також пропускаємося, якщо геть кепська погода.
  Якщо ви пропустили частину занять (у відрядженні, захворіли тощо), зможете усіх їх відвідати із групами наступного семестру. Або відвідати це заняття у цьому семестрі із іншою групою.
   
   
  Де знаходимося?
   
  Приміщення фотошколи імені Марадони знаходиться у центрі Львова на вулиці Глібова, 15. Це поміж вулицями Стефаника та Драгоманова, неподалік пам’ятника Грушевському. Мапа розташування знаходиться у рубриці “Контакти”.
   
   
  Про оплату навчання
   
  Актуальна таблиця із цінами знаходиться у рубриці “Програма” цього сайту. У нас є знижки для студентів та школярів. Оплата проводиться помісячно або ж одразу за весь курс. Оплатити одразу в сумі вигідніше, аніж помісячно.
   
   

  Що після закінчення навчання?
   
  Кожен випускник фотошколи після проходження 3-місячного навчання отримує диплом. Також роботи випускників експонуються на фотовиставках, які ми організовуємо. Найбільш талановитих та працьовитих фотографів викладачі беруть під своє крило.
   
   
  Настрій фотошколи