Про школу


 • Ось у цьому симпатичному будиночку у затишному дворику у центрі Львова проходять заняття Школи фотографії імені Діґо Марадони.
   
   
  Чому іменем Марадони?
   
  Існує легенда, що колись маленький аргентинський хлопчик Дієґо Амрандо Марадона мріяв фотографувати, але у нього не було грошей на камеру. Тому він пішов грати футбол, аби заробити собі на фотоапарат. Геній Марадони знайшов себе у футболі, а його місце у фотографії наразі вільне. Будемо прагнути його осягнути у цій справі – бути такими ж, як Дієґо у футболі. Він наш натхненник.
   
   
  Чим наша фотошкола особлива?
   
  У нас не один викладач і не двоє, а 12. І кожен із них – майстер свого жанру фотографії. І це не лише високого рівня фотографи, але й люди, які уміють розповісти і які надихають. Усі вони різні і їхні підходи дуже відрізняються. І це чудово, бо наші вихованці не потрапляють під вплив однієї особистості, а пізнають усі різноманіття мистецтва фотографії і відповідно можуть віднайти саме своє бачення і свій стиль.
   
   
  Як проходить навчання?
   
  Курс розрахований як на початківців, у яких немає навичок, але також буде цікавим для розвитку людей із певним досвідом фотографування. На заняттях панує невимушена дружня атмосфера. У перший місяць домінують теоретичні заняття, а згодом починаються й практичні – із моделями, у студії, ранковими та вечірніми фотосесіями у місті, поїздками на цікаві місця неподалік Львова. Кілька разів у році вибираємося у Карпати, а також організовуємо пленери та фототури (у Грузію, Непал, місто Стамбул). Поміж заняттями часто запрошуємо на творчу зустріч відомих фотографів.
   
   

  Про час навчання
   
  Заняття проходять двічі на тиждень: вівторок та четвер.
  Тривалість заняття – 2 години.
  Повний курс навчання розрахований на 4 місяці, тобто – 32 заняття.
  Можете вибрати зручний вас час впродовж дня: ранкова група (10.00-12.00), денна (16.45-18.45) та вечірня (19.00-21.00).
  Можете навчатися або у осінній семестр (із вересня до кінця січня) або весняний семестр (із лютого до початку червня)

   
   
  Що після закінчення навчання?
   
  Кожен випускник фотошколи після проходження 4-місячного навчання отримує диплом. Також роботи випускників експонуються на фотовиставках, які ми організовуємо. Найбільш талановитих та працьовитих фотографів викладачі беруть під своє крило.
   
   
  Настрій фотошколи