14. 08. 13.
  [share-buttons]

 •  
  Фотопленер у Стамбулі
  3 – 8 листопада
   
  Запрошуємо відвідати пленер нашої фотошколи у Стамбулі – як випускників фотошколи, так і усіх охочих. Колоритне місто, де справді перемішалися схід і захід, із помпезними мечетями і вузенькими вуличками, у компанії фотогарфів – чудова нагода вдосконалити свою майстерність. На початок листопада у нас вже починаються дощі, а у Стамбулі якраз спала спека. Будемо поєднувати прості прогулянки із практичними заняттями фотогарфії. Удень фотографуємо під наглядом викладача фотошколи Максима Баландюха, а ввечері переглядаємо і аналізуємо виконання фотографій.
   
  План поїздки
   
  1 день, неділя.
  16:00 – виліт зі Львова авіакомпанією «Пегасус». 20:00 – поселення у хостелі у самому центрі міста навпроти Галата-вежі – www.worldhouseistanbul.com. Прогулянка вечірнім Стамбулом.
   
  2 день, понеділок. Тема дня – «Тревел-фото»
  8:00 Сніданок. 9:00. Фотопрогулянка Султанахметом, Грант-базар та іншими районами у європейській частині Стамбула. 21:00. Перегляд та аналіз фотографій у хостелі.
   
  3 день, вівторок. Тема дня – «Міський пейзаж. Нічна фотогарфія»
  7:00. Вранішня фотосесія сходу сонця на березі Босфору. 10:00. Сніданок. 11:00. Поїздка на човнах/паромі у східну частину міста або на острови. 18:00. Нічна (вечірня) фотогарфія. 22:00. Перегляд та аналіз фотографій у хостелі.
   
  4 день, середа. Тема дня – «Портрет + лав сторі»
  7:00. Ранкова фотосесія «Портрет». 10:00. Сніданок. 11:00. Прогулянка. 15:00. Фотосесія у стилі «лав сторі». 21:00. Перегляд та аналіз фотографій у хостелі.
   

  5 день, четвер. Тема дня – «Жанрова фотографія»
  8:00. Сніданок. 9:00. Прогуюємося давніми мікрорайонами Балат, Айвансарай, Долапдере.
   
  6 день, п’ятниця.
  10:00. Виїзд у аеропорт. 15:35. Повернення до Львова.
   
  У програмі можливі зміни в залежності від погоди та суб’єктивних факторів.
  Обідати та вечеряти плануємо у різних місцях і у різний час, аби якнайбільше розпробувати турецьку кухню.
  Орієнтовна кількість учасників пленера – 8-12.
   
   

  Наразі ціни на авіапереліт зі Львова у Стамбул ось такі. Разом із проживанням, харчуванням, участі у пленері та іншими видатками орієнтовний загальний бюджет поїздки складатиме 350-400 євро.
  Детальніше про пленер та видатки – у імейлі та на зустрічі усіх тих, хто планує їхати.
   
  Записатися
  Хто хоче долучитися до нашого пленеру – напишіть зголошеня на photomaradona@gmail.com або ж телефонуйте 093 095 000 96. Після того, як перших 8 учасників залишать завдаток розміром 1500 грн, купуємо квитки. Ті, хто зголоситься пізніше, купуватимемо згодом і можливо трішки дорожче.
   

  Конкурс!
  Стамбул. Максим Баландюх
  Нагадаю, що триває конкурс! Розігрується 1 квиток на пленер Школи фотографії імені Дієґо Марадони, який відбудеться у листопаді в Стамбулі. У мегаполіс із нами полетить автор найцікавішої фотографії, у якій фігуруватиме футболка із логотипом фотошколи ім. Марадони.
   
  Умови:
  1. Потрібно придбати футболку фотошколи. Кольори – коричнева, зелена, голуба. Вартість – 45 грн.
  2. Розповсюдите у соцмережах лінк із умовами конкурсу.
  3. Надіслати свої світлини на адресу photomaradona@gmail.com до 1 жовтня.
   
  Критеріями перемоги є художність, ефектність та почуття гумору. Жюрі конкурсу – викладацький склад Школи фотографії ім. Марадони.
  Переможця буде оголошено 3 жовтня. Він отримує авіаквиток Львів-Стамбул-Львів, безкоштовні проживання та участь у фотопленері.
   
  Футболку можна придбати за адресою вул. Глібова 15, попередньо зателефонувавши за тел. 093 095 00 96.