17. 10. 13.
  [share-buttons]
 • 24 жовтня, у четвер, Школа фотографії імені Дієґо Марадони запрошує на 4-годинний семінар одного із найкращих українських пейзажистів Євгенія Тімашова. Семінар орієнтований як на досвідчених фотографів-пейзажистів, так і початківців.
   
  Євгеній Тімашов не лише чудовий фотограф, але й хороший оповідач. Автор багатьох есеїв та двох популярних книг – «Пейзаж у кадрі: як створювати фотографії, не витрачаючи грошей на обладнання» і «Усвідомлений пейзаж: як створювати фотографії, у котрих є любов».
   
  Євгеній зробив собі ім’я серед пейзажистів ще тоді, коли у нього був простенький Nikon d80 і не менш простий об’єктив Tokina 12-24. Він дивував усіх не екзотикою, а неймовірними картинками із наших Криму та Карпат. Його роботи підкуповували чимось іншим. Це вже потім, коли його знали, були Китай і Непал, Канада і Норвегія, камчатські вулкани і американські каньйони. Коли пейзажисти обговорюють його роботи, то часто чую від них власне фразу «усвідомлений пейзаж» – не лише хороший ракурс і відповідне світло, але при тому ще й душа кадру.
   


  Хібіни
   

  Гранд-Каньйон

  Камчатка
   
  Вартість участі у семінарі:
   
  - 300 грн (якщо оплатити до 22 жовтня)
  - 350 грн (в останні два дні)
   
  Запрошуємо не лише слухачів та випускників фотошколи, але й усіх, хто цікавиться пейзажем.
  Зголоситися можна за телефоном 093 095 00 96 (Максим) або photomaradona@gmail.com. Оплатити можна готівкою або перерахунком на катку “Приватбанку”.