21. 09. 19.
  [share-buttons]

 •  
   

  Париж! Саме туди їдемо на МК Тараса Бичка і саме у той час, коли проходитиме найвідоміший у світі фестиваль фотографії “Paris Photo”. Приєднаємося до найкрутішої фототусовки планети, на якій можна зустріти живих класиків і автористетних фотографів. Разом із Тарасом Бичком відвідаємо фотовиставки рекомендованих ним авторів і багато-багато гулятимемо Парижем. Тарас покаже місця, в яких робив свої знимки Анрі Картьє Брессон.
   
  Цього разу майстер-клас Тараса Бичка пройде у дещо іншому форматі. Тарас не буде обмежуватися лише street photo (хоч без нього ніяк), але візьме значно ширше! В останні роки він активно працює у жанрі документальної фотографії, має багато думок, з якими прагне поділитися.
   
  Три дні у Парижі і потім ще день у Копенгагені – ось план на цей МК. Це будуть дні, насичені зйомками, виставками, розмовами і зустрічами. І ще буде багато пристатрасті, якою Тарас горить до фотографії.
   
   
  Дата: 6-10 листопада
  Кількість учасників: 10
  Вартість 540 євро
   
   

  Про Тараса Бичка:
  Працює в жанрі документальної та вуличної фотографії. Народився у Львові у 1987 році.
  Його роботи експонувались на головних експозиціях фестивалів Miami Street Photo Festival (2016, 2017, 2018), Eastreet 4 – photography of Eastern Europe (2017), Odessa / Batumi Photo days (2017), Leica Street Photo (2018) та багатьох інших.
  Переможець Всеукраїнського національного конкурсу «Фотограф року 2016» у категорії «Вулична фотографія».
  Переможець Documentary Family Awards (2018).
  Його фото було включено до книги “100 Great Street Photographs” (Prestel, 2017).
  Опублікований у журналах Burn Magazine, In-Public, Burn My Eye, National Geographic, Lens Culture, 121 clicks , Bird in flight у польоті та інших.
  Учасник міжнародного стріт колективу Little Box Collective та один із засновників групи “Українська вулична фотографія”
   


   

  Програма
   
  1 день
  6 листопада, у середу, о 16.50 вилітаємо зі Львова у Париж – аеропорта Шарля де Голля, із короткою пересадкою у Копенгагені. Увечір поселяємося у наших апартаментах в центрі Парижа, де проведемо 4 ночі.
   

  2-4 дні
  Ці 3 дні проведемо у Парижі – батьківщині фотографії. Зайдемо на вибрані події “Paris photo” та зустрічі із легендарними фотографами, а опісля гулятимемо Парижем. Тарас Бичко покаже улюблені місця для зйомок, а також ті місця, де зробив упізнавані знимки Анрі Картьє Брессон. Та й просто буде ловити настрій сучасного Парижа. Увечір обов’язково аналіз ваших фотографій і багато-багато розмов про сучасну фотографію із Тарасом Бичком.
   

  5 день
  Вдосвіта їдемо у аеропорт де Голля, звідки летимо у Копенгаген. Там у нас довга пересадка – 9 годин, тому цілий день проведемо у столиці Данії. Із аеропорта дуже просто добратися до центру міста – 20 хв на безпілотному метро. Того ж дня, в неділю увечір, о 21.15 прилітаємо до Львова.

   

  У вартість МК входить:
   
  - навчання під керівництвом Тараса Бичка
  - проживання у апартаментах у центрі Парижа
  - вхідний квиток на Paris Photo

   
  Додатково оплачується:
  - авіаперельоти (на даний момент момент 250 євро)
  - харчування
  - трансфери до аеропорта
   

  Для відвідання Франції та Данії необхідний біометричний паспорт! Або шенгенська віза
   
  Запитати або зголоситися:
  Максим Баландюх
  тел. 093 095 00 96
  photomaradona@gmail.com