28. 10. 18.
  [share-buttons]
 •  
  Запрошуємо в кінці січня податися просто зі Львова літаком на острів Сицилія, де проходитиме МК Тараса Бичка із вуличної фотографії. Це 5 насичених зйомками днів у колоритних місцях, які наче створені для фотографії – у Палермо та околицях, а також у Неаполі. Один із найцікавіших фільмів про фотографію так і називається – “Зйомки у Палермо”. МК проведе Тарас Бичко – один із найяскравіших вуличних фотографів України, який неодноразово ставав фіналістом престижного Маямського фестивалю стріт-фотографії, амбасадор компанії Fuji в Україні.

   
  Це буде справжня фотомандрівка: і мандри, і пригоди, і постійні зйомки, розмови про стріт-фото і аналіз робіт. І це все на півдні Італії! Середня температура у січні +15 градусів, хоча ймовірний дощ, часто вітряно. Зараз є гарні ціни на перельоти просто зі Львова, проте слід поквапитися, адже ціни на авіа дуже часто змінюються і зазвичай в дорожчу сторону.
   
  Дата: 23-27 січня
  Кількість учасників: 8-12
  Вартість 290 євро
   

  Про фотографії Тараса Бичка:
  • потрапили на найавторитетніший фестиваль стріт-фото Miami Street Photo Festival
  • 1 місце у категорії стріт-фото на конкурсі “Фотограф року” 2017 року
  • його світлина потрапила у Story and Pictures “In the shadow” журналу National Geographic
  • фотографії Тараса Бичка опубліковані у книзі David Gibson “100 Great Street Photographers” поряд із авторами із Magnum.
   
  А також майстер-клас організовує Максим Баландюх, фотожурналіст і організатор Школи фотографії імені Дієґо Марадони, фрілансер служби “Бі-Бі-Сі”, публікувався у “National Geographic”.

   

   
  Програма
   
  1 день
  23 січня, середа, – вилітаємо вранці зі Львова у Дюссельдорф, де у нас буде 5 годин пересадки у Палермо. Цей час перетворимо у теоретичну частину – Тарас розповість про вуличну фотографію, сучасні погляди, тенденції. Переглянемо підбірку фіналістів найпрестижніших фестивалів сотанніх років. Після перельоту поселяємося у готелі в центрі Палермо. Прогуляємося вечірнім містом, вечеря зі сицилійським вином.
   
  2-3 день
  24-25 січня, четвер та п’ятниця, – древнє місто довкола гір та ще й на березі моря зі своїм шармом – рай для фотографа. Тут і буде багато розповідей від Тараса, чим стріт-фото відрізняється від тревел-фото. Хоча Сицилія однаково цікава для обох жанрів! Обходимо усі задвірки Палермо, яке у більшісті людей у світі асоціюється із мафіозною столицею. Мафію начебто викорінили, але цей настрій міста залишається, зокрема, для гостей. То буде цікава спроба не просто ловити кадри, а вчитися передавати настрій. Власне ми не просто гулятимемо – будемо активно працюватимемо із фотокамерою. Тарас Бичко вибагливий до своїх учнів!
   

   
  4-5 день
  4-5 день
  26-27 січня, субота та неділя, – у суботу вранці перелітаємо у інше не менш цікаве для стріт-фотографії місто – Неаполь. Перед нами буде саме те місто, де колись були одні із найкращих років Дієґо Марадони. Не таке туристичне місто, а зі своїм хаосом, брудом, тобто життям. Оце значно ближче до вуличної фотографії, аніж ефектні міські пейзажі, схожі на рекламу.
   
  В неділю у вечір відлітаємо прямим рейсом до Львова.

   
   
  У вартість МК входить:
   
  - навчання під керівництвом Тараса Бичка
  - проживання у готелі в центрі Палермо та Неаполя (по двоє у номері)
  - переїзди у місті та між містами
  - у готелях передбачені сніданки
   
  Додатково оплачується:
  - авіаперельоти (на даний момент можна вкластися у 120 євро)
  - трансфер із аеропорта
  - харчування
   
  Для відвідання Італії необхідний біометричний паспорт! Або шенгенська віза
   
  Запитати або зголоситися:
  Максим Баландюх
  тел. 093 095 00 96
  photomaradona@gmail.com