20. 09. 19.
  [share-buttons]

 •  

  На вихідних 19-20 жовтня їдемо фотографувати чарівну осінь в Карпатах: водоспад, скелі, гірська річка та захід сонця з панорамним краєвидом. А ввечері обговорення вражень і аналіз фотографій! Із вами поїде тревел-фотограф і викладач нашої фотошколи Ігор Федорів.
   
  Дата: 19-20 жовтня
  Кількість учасників: 8-15
  Вартість 900 грн
   
  У вартість фототуру входить:
   
  - проживання в готелі
  - вечеря та сніданок
  - трансфер до водоспаду
  - навчальна програма
   

  Додатково оплачуються:
   

  - проїзд поїздом до смт. Верхнє Синєвидне
  - додаткове харчування
   


  Програма
   
  1 день, субота
  У суботу вранці виїжджаємо поїздом зі Львова і вже за дві години будемо у Нижньому Синевидному. Ідемо спершу до річки Стрий, а потім піднімаємося на улюблену скелю. Це вже традиція нашої фотошколи: кожної осені ми на ній. Скеля висока і стрімка, хоча підхід до неї легкий і простий: 20-25 хв. І звідти відкривається кльовезний краєвид!
  Після скелі ще 25 хв пішки вгору і – ми вже на невеликому хребті посеред жовтих Карпат. Звідти видно увесь хребет Парашки.
  Увечір готуємося знимкувати захід сонця. Хто має – беріть зі собою штативи. Буде також кілька штативів із фотошколи, якщо хтось не матиме. Вже як геть стемніє – довгі посиденьки у нашому готелі. Можна буде спробувати познимкувати зоряне небо.
   

  2 день, неділя
  Наступного дня поїдемо до водоспаду. Плануємо під’їхати у село Корчин і потім пройтися до водоспаду Гуркало. Туди немає автомобільної дороги, тож ймовірно окрім нас більше нікого може не бути (на відміну від водоспаду Кам’янка). По дорозі до водоспаду будуть шикарні краєвиди долини перед горою Парашка.
  Увечір також поїздом повертається до Львова.
   
   
  Запитати або зголоситися: (097) 14 31 691 (Ігор) або photomaradona@gmail.com
  Щоб записатися, необхідний оплатити завдаток – 450 грн
   

   
  Отак виглядає наша улюблена скеля і такою є осінь у Карпатах (середина жовтня).