3. 12. 16.
  [share-buttons]

 • + похід Гімалаями до 8-тисячника Аннапурна
  + прогулянка на слонах по джунглях
  + на каноє у річці із крокодилами
  + буддистські ступи у Катманду
  + місто-музей Бахтапур

   

  Трекові маршрути біля восьмитисячника Аннапурна визнані одними із наймальовничіших у світі. Тут і гірські джунглі і водночас засніжені вершини, колоритні гірські села із привітними людьми. Чудова нагода відпочити й ідеальне місце для фотографування навіть для тих, хто лише починає учитися. Запрошуємо приєднатися до нас у мандрівку Гімалаями. Плануємо спершу побувати у древньому місті Катманду та колишньому оазі хіпі місті Покхара. Потім 7 днів нескладного походу у горах до базового табору восьмитисячника Аннапурна. Пізніше їдемо у джунглі кататися на слонах і дивитися за носорогами і крокодилами. Під час походу ми ночуватимемо і харчуватимемося у лоджіях, тому не буде потреби нести зі собою намет, посуд та харчі. Тобто наплічник буде відчутно легшим, аніж у карпатських походах: лише одяг і фотоапарат.

   
  У мандрівку запрошуються не лише випускники фотошколи, але усі зацікавлені. Рівень обізнаності у фотографії не важливий.
  Цей мальовничий маршрут доступний усім здоровим людям без спеціальної підготовки.
   
   
  Дата: 29 жовтня – 11 листопада
  Кількість учасників: 7-14 осіб
  Рівень складності: помірний
  Гід і фотокерівник: Максим Баландюх

   
   
  Маршрут
   
  1 день. 29 жовтня
  Приліт в Катманду, поселення в готелі в туристичному районі Тамель. Прогулянка до храму Сваямбунатх 6 століття на вершині гори. Це культове в Непалі місце відоме також як храм мавп. З гори відкривається чудовий краєвид на все місто.
  2 день.
  Переїзд у місто Покхара, яке свого часу було культовим серед хіппі. У дорозі, яка триватиме 6-7 годин, із вікна комфортного автобуса можна буде побачити реальні будні життя непальців, якими вони є насправді. Колоритно і пізнавально. У Покхарі поселяємося у готель і потім гуляємо вздовж озера Фева. Звідси вже буде видно Гімалаї.
   
   

   
  3 день.
  На світанку їдемо зустрічати схід сонця на гору Саранкот, звідки відкривається шикарний краєвид на усі навколишні гори – 8-тисячники Дхаулагірі та Аннапурнку та інші, трішки нижчі. Опісля їдемо на позашляховику до колоритного гімалайського села Гандрук на висоті 1940 метрів і з якого відкриваються чудові краєвиди на неймовірні вершини Аннапурна і Мачапучаре. Поселяємося у гест-хаусі із красивою терасою.
  4 день.
  Ранкова фотосесія на сході сонця, прогулянка колоритним Гандруком і згодом починається трекінг до села Чомронг. Цього дня ми пройдемо 10 км, проте доведеться впасти до рівня річки із підвісним мостом, у які можна скупатися, і тоді піднятися. Якщо не галасувати, то можна у тих бамбукових лісах побачити диких мавп. Нічна фотосесія зорів.
  5 день.
  Після традиційної фотосесії на сході сонця гуляємо по селі і рушаємо далі. Похід до лоджій Добган – 8 км, 5 годин ходу. Якраз у той час цвітуть дерева-рододендрони і це просто ідеальний час для фотографування.
  6 день.
  “Лінивий” день. Невеличка прогулянка до Деурелі (4 км, 3 години). Після приходу нам ще варто буде погуляти, уже без наплічників, довкола – до водоспадів, для кращої акліматизації. Неймовірні вертикальні скелі довкола не залишать нікого байдужим до фотографії.
  7 день.
  Один із найефектніших днів: на світанку ідемо вузькою гірською ущелиною спершу до базового табору 7-тисячника Мачапучаре, де вже починається зима і нам доведеться змінити сандалі на гірські черевики. Там снідаємо і продовжуємо підйом. Наша мета – базового табору Аннапурни. Цього дня пройдемо лише 5 годин.
  8 день.
  Фотосесія 8-тисячника Аннапурнка на сході сонця і повертаємося назад. На спуску по втоптаній стежині значно легше, тож просто одне задоволення фотографувати. Спускаємося вже знайомим гляхом до гірських притулків Добган.


   
  9 день.
  Спускаємося знайомим шляхом до села Чомронг, а далі звертаємо до села Чіну Данда, яке відоме своїми термальними джерелами. Купаємося у них просто неба, відпочиваємо і ночуємо у місцевому гест-хаусі.
  10 день.
  Трек до села Наяпул (6-7 годин). Ми вже спустилися до рівня лісів, тож тут вже повністю буяє зелень і тепло як влітку. По дорозі – колоритні села, можна спостерігати за життям корінними жителями – народність гурунги. Після обіду на мікроавтобусі їдемо у Покхару. Ночуємо в готелі.
  11 день.
  Переїзд у Чітван, зовсім іншу частину Непалу із іншим кліматом. Жанрова фотосесія у тамтешніх селах.
  12 день.
  Купання зі слонами. Похід у справжній дикі джунглі, де можна бачити носорогів, крокодилів. Справжнє сафарі.
   

   
  13 день.
  Переїзд у Катманду. Прогулянка площею Дурбар.
  14 день. 11 листопада
  Поїздка у першу столицю Непалу, музей під відкритим небом Бахтапур. Увечір вилітаємо додому.
   
   
   
  Вартість 785$
   
  У вартість мандрівки входить:
  - переїзди на туристичних автобусах по Непалі
  - у складних ділянках дороги оренда джипів
  - проживання у готелі в містах та у лоджіях під час треку
  - перміт у національний парк Аннапурна
  - TIMS дозволи
  - поїздка на слонах
  - піший тур джунглями
  - групова медична аптечка
  - страхування

   
   
  Додатково оплачується:
  - віза Непалу (25$)
  - авіапереліт Київ-Катманду-Київ (500$)
  - харчування (8-15$ удень)
  - входи у музеї
  - сувеніри
   

  Додаткова інфа:
   
  ● Пересування по шляху будемо повільним та пріоритети будуть за фотографією, доступний усім – навіть без досвіду походів
  ● У тих місцях не потрібно жодних вакцин!
  ● Максимальна висота на треку – 4130 метрів
  ● Походи не більше 6 годин вдень помірним темпом
  ● За бажанням можна замовити послуги носильників
  ● У маршруті можливі зміни
   
   
  Зголоситися або отримати додаткову інформацію:
   
  Тел 093 095 00 96
  E-mail photomaradona@gmail.com