17. 11. 17.
  [share-buttons]

 •  

  Це прекрасна нагода побачити Гімалаї для усіх тих, хто багато працює і немає часу на довгі походи. Їдемо у Непал на травневі свята у короткий і нескладний трекінг поблизу Аннапурни. Похід на 5 днів і доступний абсолютно усім! Прогулянка гірськими джунглями із банановими деревами і бамбуком, із видом на засніжені вершини, повз колоритні гірські села із привітними людьми. Побуваємо на відомовій горі Пун Хілл висотою 3210 метрів, яка відома своїм краєвидом на 8-тисячник Дхаулагірі та сусідні Аннапурни. А потім ще підійдемо до однієї із найгарніших вершин Непалу – Мачапучаре (Fish Tail Mount), на яку заборонені сходження, оскільки на ній живе бог Шива. А в кінці треку скупаємося у теммальних джерелах посеред мальовничих зарослей. Наплічник у нас буде легким: ні їжі, ні наметів не потрібно брати зі собою, лише особисті речі. При бажанні можна скористатися допомогою носильщика і йти лише із фотоапаратом у руках, досхожу знимкувати і насолоджуватися краєвидами. Після трекінгу ми ще погуляємо день у колишній оазі хіпі – місті Покхара, матимемо екскурсію у місті Бахтапур, яке можна назвати машиною часу – воно наче геть не змінилося на останні кілька століть, побачимо найбільшу у Непалі ступу Боднатх.
   
   
  Дата: 29 квітня – 9 травня
  Кількість учасників: 7-14 осіб
  Рівень складності: помірний
  Гід і фотокерівник: Максим Баландюх

   
   
  Маршрут
   
  28 квітня у суботу в обід вилітаємо із Києва із аеропорту Жуляни, із пересадкою у Дубаї.
   
  1 день 29 квітня
  Прилітаємо у Катманду вранці, поселяємося у готелі в туристичному районі Тамель. Обідаємо, обмінюємо гроші і йдемо гуляти до храму Сваямбунатх 6 століття на вершині гори, яке ще відоме як храм мавп. З гори відкривається чудовий краєвид на все місто.
   
  2 день 30 квітня
  Вранці їдемо пізнавальну екскурсію у місто Бахтапур, де чудовий місцевий гід розповість вам все найцікавіше про Непал. Місто Бахтапур мабуть найколоритніше у Непалі, життя тут здається не змінилося за кількасот років. Досхочу гуляємо цим містом і пробуємо місцеві ласощі.
   
  3 день 1 травня
  Переїзд до підніжжя Гімалаїв, у село Наяпул, звідки починатиметься наш похід. Переїзд на туристичниому автобусі, із вікна якого можна буде побачити багато цікавого про життя непальцьів.
   

   
  4 день 2 травня
  Починається наш трекінг! Починаємо свій шлях у бурхливої гірської річки і перші кілька годин ідемо у зоні гірських субтропіків. Поруч ростуть банани, але вони ще будуть зеленими, краще їх не зривати) У нас будуть неважкі наплічники, при бажанні можна скористатися допомогою портрета (носильщика), які будуть раді отриманій роботі, і сповна насолоджуватися мандрівкою лише із фотоапаратом у руках. Підніматимемося гірською стежкою повз села народності гурунги, які живуть у цьому регіоні Аннапурни. Саме із цих країв найбільше хлопців проходять відбір до відомої армії Горка, у яку ось уже майже 200 років англійці відбирають солдатів посеред непальців. Ночуємо у селі Уллері у лодії.
   
  5 день 3 травня
  Вчорашні субтропіки заміняться рододендроновими деревами. Ці місця у багатьох путівниках називають “казковими лісами”. Доходимо до села Горепані, яке знаходиться на висоті 2900 метрів. Тут ми злегка зможемо зацінити відчуття високогір’я і невеличка нестача кисню. Іти доведеться помаліше. Проте організм швидко призвичається. Ночуємо у лоджії із чудовими краєвидами.
   
  6 день 4 травня
  На світанку піднімаємося на гору Пун Хілл висотою 3210 метрів, одну із найвідоміших оглядових вершин у Непалі. Знимкуватимемо перші сонячні проміння, які піднімаються на Дхаулагірі і Піденну Аннапурну. Фотосесія кожного учасника на тлі гімалайського восьмитисячника. Згодом повертаємося на сніданок у лоджію і після нього нас очікує похід по невеличкому хребту до села Тадапані.
   
  7 день 5 травня
  Знову фотосесія вранці, але вже із іншими краєвидами. Цього разу перед нами постане у всій своїй красі гора Мачапучаре, на якій за легендою живе бог Шива. Цього дня у нас буде не довгий і простий трекінг до села Гандрук, фотографії якого прикрашають багато путівників про Непал. Справжнє гімалайське село, яке не дуже змінилося за останні століття.
   
  8 день 6 травня
  Спускаємо знову до рівня субтропіків, де іноді можна зустріти мавп на деревах, і йдемо відпочивати до термальних джерел поруч гірської річки. Із теплого басейну перескакуємо у гірську річку із холодною водою і – назад у гарячу воду. Це місце залишає одне із найприємніших спогадів. Опісля ідемо стежкою повз водоспади до села Кімче, де сідаємо на джипи і їдемо у Покхару.
   
  9 день 7 травня
  Знову прокидаємося до світанку і їдемо приватним мікроавтобусом на гірка Саранкот, звідки відкривається неймовірна панорама на 8-тисячники Манаслу, Аннапурна, Дхаулігірі і багато інших 7-тисячників. П’ємо масалу і фотографуємося. Далі має день відпочинку у Покхарі – місто, яке колись вподобали собі хіпі. Тут справді по-іншому, аніж у решті Непалу. Відпочиваємо біля мальовничого озера Фева, на якому можна поплавати на човнах. За бажанням можна орендувати мотоцикл або скутер і покататися по довколишніх селах.
   
  10 день 8 травня
  Повертаємося назад у столицю туристичним автобусом. Увечір можна погуляти на площу Дурбар, на якій живе Кумарі – дівчинка, яку вважають богинею, або ще називають принцесою.
   
  11 день 9 травня
  Їдемо гуляти у буддистський район – до найбільшої у Непалі ступи Боднатх. Кльовий і цікавий місцевий гід розкаже усе найцікавіше про буддизм. А далі екскурсія продовжиться у колишньому місті Патан, не менш красивому за Бахтапур, яке уже зараз є частинкою Катманду. Із обіду ідемо на шопінг і увечір – виліт додому.
   
  10 травня в обід уже будемо у Києві.

   
   
   
   
  Вартість 780$
   
  У вартість мандрівки входить:
  - переїзди по Непалітуристичними автобусами
  - оренда джипів на гірських дорогах
  - проживання у готелі в містах та у лоджіях під час треку
  - перміт у національний парк Аннапурна
  - TIMS-дозволи
  - екскурсії чудового місцевого гіда
  - страхування
  - групова медична аптечка
  - фотосесії на треку

   
   
  Додатково оплачується:
  - віза Непалу (25$)
  - авіапереліт Київ-Катманду-Київ (зараз 510$)
  - харчування (10-15$ удень)
  - входи у музеї
  - послуги носильщика (за бажанням)
   

  Додаткова інфа:
   
  ● Трек доступний усім, навіть без досвіду походів
  ● У Непалі не потрібно жодних вакцин!
  ● Максимальна висота на треку – 3210 метрів
  ● Походи в середньому 6-7 годин вдень помірним темпом
  ● За бажанням можна замовити послуги носильників
  ● У маршруті можливі зміни
   
   
  Зголоситися або отримати додаткову інформацію:
   
  Тел 093 095 00 96
  E-mail photomaradona@gmail.com