14. 08. 13.
  [share-buttons]
 • Юрій Дячишин
  12 найкращих фотографій Львова кожного із місяців року потраплять до одного із найтиражніших календарів Львова. І у цьому календарі будуть й фотографії випускників Школи фотографії імені Дієґо Марадони. Чудове признання для молодих фотографів, коли у 2014 році їхнею фотографією на календарі щодня милуватимуться тисячі людей.
   
  Конкурс організований проектом “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м.Львова”(GIZ) спільно із Львівською міськрадою та Школою фотографії імені Дієґо Марадони. При публікації обов’язково вказуватимуться автор фотографії.
   
  До слова, останні роки на цьому календарі публікувалися фотографії іменитого фотографа Юрія Дячишина. Тож запрошення наших випускників до творення фотокалендаря – почесно і відповідально. Запрошуємо до співучасті у творенні календаря не лише слухачів і випускників нашої фотошколи, але й у усіх, хто любить Львів.
   

  Основні критерії відбору:

  - На фотографіях хочеться бачити життя міста (репортажні та жанрові сценки із людьми на площах, у дворах, і побуті тощо)

  - Бажано, аби події відбувалися в історичній частині місті (але не лише у центрі! Підзамче, Личаків та інші мікрорайони)

  - Хочеться бачити усі пори року

  - Вітається зображення історичних деталей (вікна, двері, фасади, частини скульптурних елементів)

  - Без постановок

  - Вітаються фотографії цікавих локацій

  - Без панорам (формат настільного календаря)

  - Фото мають передавати позитивні емоції.
   
  Підготувати фотографії необхідно продовж вересня-жовтня і надіслати у максимальній роздільній якості на скриньку photomaradona@gmail.com. При виникненні запитань телефонуйте 093 095 00 96, Максим. Фотографії для календаря відбиратимуть представники організаторів.