8. 06. 16.
  [share-buttons]

 •  

  фото нашого гіда – Ореста Білоуса ©
   

  Індонезія: Поживемо на безлюдному острові + пірнаємо до найрізноманітніших у світі коралів – піднімаємося у кратер двох вулканів + рафтинг на гірських річках острова Балі + прогулянки джунглями + відвідання древніх індуїстських храмів + прогулянки на човні поміж островами
   

  Так дивно: у Індонезії є все те найкраще, що ми уявляємо під екзотикою, а ми так мало знаємо про цю країну. Або знали, тому що скоро звідти привеземо дуже багато розповідей і ще більше фотографій із тих кільканадцяти островів, на яких плануємо побувати під час мандрівки. План такий: спершу починаємо із острова Сулавесі, на якому збережені найколоритніші традиції у тамтешніх селах. Потім підправляємося на Тогеанські острови, де поживемо на безлюдному острові із білосніжним пляжем, яких там багато, попірнаємо (а там – 98% видів усіх світових коралів), познайомимося із “морськими циганами” – кочівний народ, який має дерев’яні хати у морі і постійно у них живуть. Звідти перебираємося на острів Ява, де відвідаємо середньовічні храми і піднімаємося на вулкани Бромо та Іджен. А звідти ще заїдемо на відомий Балі, але не на туристичну його частину, а ту цікавішу: із прогулянками джунглями, кавовими плантаціями і рафтингом.
   
  Запрошуємо із нами не лише фотографів, а усіх хороших людей :)
   
   

  Програма мандрівки у Індонезію

   
  Дата: 14 серпня – 31 серпня
  Кількість учасників: 4-8 осіб
  Рівень складності: легкий
  Гіди Максим Баландюх, Орест Білоус
   
   


   
   
  1 день (14 серпня)
  Приліт у Макасар, найбільше місто острова Сулавесі. Нас зустрічає місцевий гід і трішки гуляємо містом. А далі – нічний переїзд на автобусі до міста Рантепао.

  2-3 дні
  Подорожі по Тана Тораджі: автентичні села, рисові поля на схилах, трекінг по місцевих горах, зайдемо на місцеві ринки і, зокрема, основна особивість того регіону: потрапимо на тораджійський похорон.

  4 день
  Переїзд через красиві перевали, тропічні озера та джунглі на автобусі до міста Ампани.

  5 день
  Нас очікує корабель, який прямує на Тогеанські острови. Після корабля пересідаємо на швидкісний катер і прибуваємо на острів Кадідірі. Цей і наступні 3 дні проведемо на цьому острові. Кожен може обрати те, що йому більше до душі.

  6-8 дні
  Для того, щоб побачити неймовірний підводний світ достатньо лише маски для занурення і трубки (сноркелінг). За бажанням, можна пройти курс дайвінгу і отримати ліцензію. Окрім того – подорожі поміж островами, зустріч із справжніми баджо (їх ще називають «морськими циганами) – кочівний народ, який живе у морі і постійно кочує між різними островами. А також – джунглі, білосніжний пляж, бунгало, багато морської їжі.

  9 день
  У ніч на передодні ми перетнемо екватор під час 13-годинного нічного переїзду на кораблі. Прибуваємо до міста Горонтаро і перелітаємо на острів Ява, місто Джок’якарту.

  10 день
  Гуляємо одни із найгарншіих міст Індонезії, неподалік – індуїстський і буддистський комплекс храмів Прамбанан

  11 день
  Відвідуємо Кратон, де жили султани Джок’якарти… Святкуємо День незалежності України (це буде 24 серпня)

  12 день
  Переїжджємо у Проболінго до підніжжя вулкана Бромо. Поселяємося у готелі біля вулкану.

  13 день
  Ранкове сходження до кратера Бромо на схід сонця. Розглядаємо дійчий вулкан і «мертву зону». Переїзд у Бондовосо і поселення у готелі поруч іншого вулкана – Іджен. Прогулянка до дуже красивого водопаду.

  14 день
  Сходження на Іджен із заходом до озера у кратері вулкану, де сотні індонезійців добувають сірку. Після обіду – переїзд спершу на автобусі, а потім на паромі на острів Балі. Поселення в готель у містечку Убуд.

  15-17 дні
  Поїздки по Балі на міроавтобусі: відвідання храмів Тірта Ємпул і Танах Лот. Похід до водоспаду на північному заході острова. Пргулянки по джунглям, відпвідання кавових плантацій, рисових терас, місцеового зоопару. Подорож по колоритним балійським селам, зупинки на малолюдних пляжах.

  18 день 31 серпня
  Відліт у Джакарту і потім – додому.

   

   

  Вартість 1185$
  (бажано зголоситися пошвидше, бо ціна може дещо зрости: ціни на внутрішні рейси змінюються)

   
  У вартість мандірки входить:
  - усі авіаперельоти по Індонезії: Джакарта – Макасар, Горонтаро – Джок’якарта, Балі – Джакарта
  - усі переїзди на автобусах, таксі, кораблях, паромах, швидкісних човнах
  - проживання у готелях та гест-хаусах
  - харчування на Тогеанських островах
  - групова медична аптечка
  - страхування
  - супровід гіда

  Додаткові видатки:
  - основний авіапереліт до Індонезії
  - харчування (окрім Тогеанських островів)
  - вхідні квитки у музеї, храми, національні парки
  - сувеніри та інші особисті видатки

   
   
  Додаткова інфа:
  ● жодних віз не потрібно! лише закордонний паспорт
  ● вакцини для мандівки також не потрібно робити
  ● у програмі можливі зміни
   
   
   
    Зголоситися або отримати додаткову інформацію:
  Тел 093 095 00 96
  E-mail photomaradona@gmail.com
   


  фото нашого гіда – Ореста Білоуса ©