7. 09. 17.
  [share-buttons]

 • + побачимо три 8-тисячника: Аннапурну, Манаслу, Дгаулагірі
  + піднімемося на перевал Торунг Ла на висоті 5416 метрів
  + завітаємо у багато буддистських сіл
  + неймовірна різна природа: від друнглів до пустелі
  + колоритні міста Катманду і Бахтапур

   

  Цей маршрут для тих, хто закоханий у природу і колорит. Наш похід почнеться у гірських джунглях і закінчиться у пустельному Мустангу. Ми піднімемося на висоту 5416 метрів, це на півкілометра вище аніж Монблан. побачимо багато таких колоритних сіл, що ви й уявити не могли, що люди ще так живуть. І усе це навколо красивезних Гімалаїв! Під час походу ми ночуватимемо і харчуватимемося у лоджіях, тому немає потреби нести зі собою намет та харчі. Наплічник буде не важким! Для цього походу достатньо досвіду походів у Карпатах. Фізично не буде надто складно, проте в умовах високогір’я. То буде кльова пригода!

   
  У мандрівку запрошуються не лише випускники фотошколи, але усі зацікавлені. Рівень обізнаності у фотографії не важливий.
  Цей мальовничий маршрут доступний усім здоровим людям без спеціальної підготовки.
   
   
  Дата: 28 жовтня – 11 листопада
  Кількість учасників: 6-12 осіб
  Рівень складності: помірний
  Гід і фотокерівник: Максим Баландюх

   
   
  Маршрут
   
  1 день. 28 жовтня
  Виліт о 3.20 із Києва і того ж дня увечір приліт в Катманду, поселення в готелі в туристичному районі Тамель.

  2 день. 29 жовтня
  Вранці робимо усі дозволи, перміти і переїжджаємо у місто Бешісахар, а потім джипами до поселення Джагат. Тут ми скупаємось в термальних джерелах і проведемо ніч в простому гестхаусі.

  3 день. 30 жовтня
  Розпочинаємо трекінг на висоті 1300 метрів над рівнем моря із відвідання красивих водоспадів. Нас буде оточувати тропічний ліс. Пройшовши близько 6 годин, ночуємо у селі Дхарапані 1860 метрів. 

  4 день. 31 жовтня
  Природа зовсім помінялася: тепер ми йдемо сосновим лісом, спостерігаючи за засніженими вершинами Гімалаїв – Аннапурна-2 та Манаслу. Пройшовши приблизно 7 годин, ночуємо у Чаме (висота 2670 м). Ввечері знову зможемо скупатися у термальних джерелах.
   

   

  5 день. 1 листопада
  Проходимо селами з невеличкими буддистькими храмами. Після приблизно 6 годин ходу ночуємо у Пісангу (висота 3300 м.)

  6 день. 2 листопада
  Один із найкрасивіших днів з краєвидами на засніжені гори, знайомими із листівок. За 7 годин пройдемо до села Брага (3439 м), залишимо наплічники і підемо гуляти для акліматизації у Мананг (3540 м), але потім повернемося у Брагу на ночівлю.

  7 день. 3 листопада
  Акліматизаційний день. Гуляємо околицями і до льодовикового озера Гангнапурна. Спробуємо чанг – місцевий напій із невеличким вмістом алкоголю.

  8 день. 4 листопада
  Через мальовничі альпійські луки піднімемось за 6 годин до села Як Кхарта (4050 м), де прогуляємось околицями і залишимось на нічліг.
   


   

  9 день. 5 листопада
  Піднімаємося все вище і краєвиди стають суворішими. Досягаємо місця ночівлі – Торунг Феді (4450 м) приблизно за 7 годин, залишаємо наплічники і для акліматизації піднімаємося у Хай Кемп (4925 м) і спускаємося на нічліг.

  10 день. 6 листопада
  Це буде найпам’ятніший день, оскільки штурмуємо перевал Торунг Ла. Виходимо о 5 годині ранку. До опівдня будемо на перевалі на висоті 5416 м. і потім спускаємося у Мухтінатх (3800 м.). Це містечко є культовим для індуїстів і буддистів і має багато монастирів.

  11 день. 7 листопада
  Відвідуємо кілька монастирів, потім приблизно за 4 години спускаємось до колоритного села Кагбені (2810 м.), яке наче не змінилося за останні кілька століть.

  12 день. 8 листопада
  Переліт на невеликому літачку у Покхару. Літак летить зовсім поруч із вершинами. Дгаулагірі і Мачапучаре можна зблизька розгледіти. Заселяємось в готель і відпочиваємо біля мальовничого озера.

  13 день. 9 листопада
  Переїзд в Катманду (6 годин в дорозі). Поселення в готель. Прогулянки історичною площею Дурбар.

  14 день. 10 листопада
  Прогулянка до ступи Сваямбунатх – відоме також як храм мавп і знаходить на вершині гори. Звідти відкривається чудовий краєвид на все місто. А потім – до однієї із найбільших ступ у світі – Боднатх

  15 день. 11 листопада
  Світанок зустрічаємо у древньому місті Бахтапур, яке візуально не змінилося за останні кілька століть. Потім гуляємо навколо найбільшої у Непалі буддистської ступи Боднатх. Вечірній виліт додому.
   
   
  Вартість 765$
   
  У вартість мандрівки входить:
  - переїзди на туристичних автобусах по Непалі
  - у складних ділянках дороги оренда джипів
  - проживання у готелі в містах та у лоджіях під час треку
  - перміт у національний парк Аннапурна
  - TIMS дозволи
  - групова медична аптечка
  - страхування

   
   
  Додатково оплачується:
  - віза Непалу (25$)
  - авіапереліт Київ-Катманду-Київ
  - харчування (8-15$ удень)
  - входи у музеї
  - сувеніри
   

  Додаткова інфа:
   
  ● Пересування по шляху будемо повільним та пріоритети будуть за фотографією, доступний усім – навіть без досвіду походів
  ● У тих місцях не потрібно жодних вакцин!
  ● Максимальна висота на треку – 5416 метрів
  ● Походи не більше 7-8 годин вдень помірним темпом
  ● За бажанням можна замовити послуги носильників
  ● У маршруті можливі зміни
   
   
  Зголоситися або отримати додаткову інформацію:
   
  Тел 093 095 00 96
  E-mail photomaradona@gmail.com